czwartek, 27 marca 2014

Oldschool station

Środa 26 marca była chyba pierwszym naprawdę ciepłym dniem tego roku. Słońce obudziło mnie z samego rana zaglądając przez okno, więc pomyślałam, że będzie to idealny dzień na sesję zdjęciową. Wraz z Magdą i Mileną postanowiłyśmy stworzyć coś fajnego i w tym celu udałyśmy się na, niewątpliwie klimatyczny w swej 'obskurności', olsztyński dworzec i tereny mieszczące się przy nim. Milena w roli wizażystki sprawdziła się świetnie, zaś Magda – która wcześniej nie miała do czynienia z fotomodelingiem – idealnie czuła się przed obiektywem. Oto część efektów naszej współpracy :)


    


(Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Wszystkie zdjęcia są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie.)

4 komentarze:

  1. Przepiękne zdjęcia! Urocza modelka + zdolna pani fotograf = świetne prace! :) Buziaki! :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne zdjęcia! Modelka ma super buty haha :D Na moim blogu pytałaś się z jakiego miasta jestem, nie mam pojęcia jak odpisać, więc piszę tu. Jestem z Mławy ; )

    OdpowiedzUsuń
  3. Yay, jakie ładne zdjęcia! Modelka super, wizażystka (jak widać) również świetnie się spisała, no i oczywiście chapeau bas dla Pani Fotograf :)

    OdpowiedzUsuń